Philips BHD300/00

Garantovaný nákup z Mironet.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 19 683 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 13 015 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 121 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 39 359 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč98 % • 11 258 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 6 149 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč94 % • 539 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 14 486 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč93 % • 1 582 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 16 078 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč89 % • 6 696 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma97 % • 52 793 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 166 recenzíDalší informace

Studený vzduch
Koncentrátor vzduchu
Difuzér

• , zakoupeno v Expert.cz

• Je poměrně k dnešním cenám levný a funguje jak má.

Barva
1.8 m
Studený vzduch
Koncentrátor vzduchu
Difuzér

Vysoušeč na vlasy. S kompaktním a lehkým designem, který je pohodlný na používání, poskytující silný výkon. 2 nastavení teploty a 1 nastavení rychlosti. Technologie ThermoProtect a nástavec Airflower poskytují optimální teplotu vysoušení a současně chrání před přehřátím vlasů. Technologie Cool Shot na zafixování účesu po vysušení. Délka kabelu 1,8m. 1 600 W. Háček na pohodlné skladování.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v Expert.cz

• Je poměrně k dnešním cenám levný a funguje jak má.

• Váha, barva, výkon oiu
    • Nenašel jsem žádné

Skvěle padne do ruky, skvělé barevné provedení, protože zaujal i skoro dvouletou dceru, která když vyleze z vany tak na něj rovnou ukazuje. I čtyř letá dcera se od doby co ho máme ráda fénuje. O přítelkyni ani nemluvím. Ta si konečně fénuje vlasy do sucha, protože i jí dokonale vyhovuje. A výkon 1600 W bohatě stačí. Myslím si, že holky na něm žádné mínusy nenašli a určitě bych fén doporučil...

• Lehky, dobre se drzi, dostatecne vykony, 2stupne intenzity horkeho vzduchu + moznost studeneho vzduchu.
    • Nic.

Perfekni vysousec vlasu, vsem doporucuji.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• Vysoušení studeným vzduchem
    • Hlučnost

Tento fén dokáže v krátkém čase dokonale vysušit i mé dlouhé a husté vlasy. Cenově velmi dostupný a svou práci plní na 100%.
    Fén má funkci vysoušení studeným vzduchem, to je velká výhoda.
    Nevýhodou, ale ne překážkou je vyšší hlučnost a při delším fénování váha. Ale doposud jsem byla zvyklá na malý cestovní fén, tak je to o možná o zvyku :)

• Tři režimy foukání
    • Velice chválím možnost 'studeného foukání'
    • Moderní design vysoušeče

Tento produkt jsem si vybrala proto, že mě zajímalo, jaký vlastně bude. A musím říct, že mě úplně uchvátil!
    Vysoušeč skvěle padne do ruky, design je naprosto dokonalý, což za cenu, jakou se prodává, mě naprosto dostalo. Ani zdaleka jsem nečekala, že bych z něj byla tak nadšená!
    Proto tento výrobek mohu každému jen DOPORUČIT!
    Cena odpovídá kvalitě, ale zdaleka nepatří mezi ty nejdražší.

• Dobra cena
    • Rychlé vysušení

Hodnocení dávám u důvodu splnění očekávání. Jsem naprosto spokojena. Vždy jsem měla po vyfoukani zacuchané a nevzhledne vlasy ale po vyzkoušení tohoto fénu jsou hebké a nadýchané. Navíc poměr cena a výkon je velmi dostačující. Doporučila bych fén ostatním , kteří si fenuji vlasy pravidelně, je lehký a vlasy jsou rychle suché, navíc nejsou zacuchané.

• Vysoušeč je lehký, krásně padne do ruky, šetrně a rychle vysouší vlasy.
    • Žádné jsem zatím neobjevila.

Tento vysoušeč mě mile překvapil. Má krásný design, je lehký, hezky padne do ruky, snadno se ovládá. Má 3 stupně ovládání, 2 nástavce..velikou výhodou je studený vzduch na zafixování účesu. Musím vyzdvihnout rychlost a šetrnost při vysoušení.. během chvilky mám vlasy suché, vzdušné, ale nejsou rozlítané. Mohu jen doporučit, neboť je to skvělý a rychlý pomocník.

• Studený vzduch
    • Thermoprotect
    • Nemá difuzér

Fén má funkci Thermoprotect, ktera nepoškozuje vlasy. Hezký design, snadné ovládání. Oceňuji funkci studeného vzduchu

• Lehký, výkonný
    • Trochu hlučnější

Výrobek na testování jsem si vybrala, jelikož si nyní umývat vlasy opravdu často. Někdy je rychle vysušit a jít zase dal. Tento výrobek je naprosto úžasný, padne krásné do ruky, není vůbec těžký, má 2 teplé proudy a 1 studený. Opravdu výborný a měla jsem vlasy rychle vysušené

• Příjemná teplota při foukání,nízká hmotnost,dlouhý přívodní kabel

Tento fén určitě doporučuji i těm,kteří si vlasy fénují každý den.
    Velká výhoda je nízká hmotnost, díky které s Vámi může fén cestovat :)
    Moje vlasy jsou krásně provzdušněné a vyfoukané během pěti minut